Zdravím Vás, vítejte.
Mé jméno je Petr Ferkl a mým koníčkem je fotografie. Rád fotím přírodu, rád fotím lidi, jsem pohodový fotograf, který se těší až se s Vámi seznámí a když se naše cesty alespoň na chvíli spojí, vymyslíme nějaké prima focení.
Dále působím jako ambasador českého tvůrce grafického softwaru pro úpravu fotografií – Zoner Photo Studio. Je mi ctí jako fotograf zastávat tuto českou značku, která je výbornou a dostupnou alternativou k programům jako je například Adobe Photoshop.
Podívejte se do galerií a jestli Vás zaujme mé focení, nebo i kdybyste měli vlastní nápad a hledáte příjemný a přitom velmi odpovědný přístup, neváhejte, jsem tu pro Vás 🙂 

Čím?
Fotím profesionální plnoformátovou technikou Canon. Objektivy Canon, Sigma Art. K tomu samozřejmě externí zábleskové světlo na stativu s modifikátorem světla.
Kde?
To záleží na tom, co fotím. Příroda kde se dá. Street portrét a fashion samozřejmě venku – ulice, příroda.. Lifestyle, portrét, měl by vyjadřovat Vás ve vašem prostředí nebo ateliéru, takže dle dohody. Akt, Glamour, Boudoir – využívám svých pronájmů Pražských ateliérů. Každý ateliér je víceméně odlišný (od portrétního vybavení až po romantické glamour), takže dle domluvy o foceném tématu.

Ambassador